Od zawsze jestem koniarą i psiarą. Dlatego jestem zarówno instruktorem jazdy konnej jak i trenerem psów w Szkole Wesoła Łapka.

A prywatnie mieszka z nami na stałe, czarny labrador retriever - Graffi obecnie 7latek, to on nauczył mnie życia z Labradorem ;) Razem odkrywaliśmy coraz to nowe sposoby na spędzenie wolnego czasu i naukę nowych umiejętności: od szkoleń posłuszeństwa, poprzez zajęcia na torze agility, po konkursy i próby pracy ras myśliwskich.

I tak, jako że każdy dzień, wspólnie spędzony z naszymi Labradorami przynosi nowe wyzwania-a od jednego labradora lepsze są tylko dwa ;)

Przyjechał do nas drugi, wyczekany, czekoladowy chłopak Escudo EXTREME RAIN FOR DOLBIA urodzony w hodowli u Michała Tuliszewskiego, 

Po domowemu "Harry" vel "Hassiek" jest reproduktorem w renomowanej polskiej hodowli Dolbia oraz współwłasnością moją oraz Irminy Dudkowiak, to dzięki jej wsparciu, dobrych radach mogliśmy tak poprowadzić naszego chłopaka że jest zarówno mądry jak i piękny.
Z naszym CzekoLabem rozpoczęliśmy wspólnie nową przygodę jaką są wyjazdy na wystawy.


Szybko stało się to naszym hobby i zaowocowało mnóstwem nowych znajomości, przyjaźni oraz obecnie jest naszym sposobem spędzania wolnego czasu i okazją do podróży po różnych miastach Europy.

Pasja, która stała się stylem życia z Labradorami pogłębia się i umacnia każdego dnia na tyle, że już wiemy że nie jest to ostatni przedstawiciel tej rasy w naszym domu..